Lublin Inspiruje Kobiety

Lublin Inspiruje Kobiety

lublininspirujekobietyPrzypominamy, że tylko do jutra (środa, 26 marca) Lublinianki mogą rejestrować się do udziału w warsztatach „Lublin Inspiruje Kobiety”, organizowanych przez Prezydenta Krzysztofa Żuka, Forum Kobiet Lublina i Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”.

 

Warsztaty, które odbędą się 29 marca w Hotelu Forum, mają na celu aktywizację mieszkanek Lublina, podniesienie świadomości kobiet w aspekcie zdrowia, prawidłowego odżywiania, odpowiedzialnego rodzicielstwa i życia zawodowego.

 

Formuła spotkania będzie dwuczęściowa: wspólny panel dyskusyjny, poświęcony roli kobiety we współczesnym świecie oraz zajęcia praktyczne w grupach, dotyczące przedsiębiorczości, zdrowia, edukacji i kultury.

 

Obok warsztatów będzie można skorzystać z profesjonalnych porad kosmetyczki, fryzjera, stylisty, wizażysty oraz dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego, cukru, składu ciała. W sobotnim wydarzeniu weźmie udział min. 100 kobiet. Wszystkie zainteresowane Panie mogą skontaktować się z Fundacją „OIC Poland” (nr tel. 746 13 24, www.oic.lublin.pl)

 

Polecamy i zapraszamy: Życie Lublina

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie publikowany